En İyi Yabancı Hosting 2024

En İyi Yabancı Hosting araştırması yapıyorsunuz.  Mantıklı ve zekice bir düşünce. Çünkü hosting konusu son derece hassas bir süreç. Bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız mutlaka hosting paketi satın almalısınız. Bunu zaten biliyorsunuz.

Problem yaşamamak önemli. O yüzden seçiminizi En İyi Yabancı Hosting Firmaları arasından yapmak istiyorsunuz. Bunun için burdasınız. Bizde gereken desteği sunuyor olacağız.

Ancak şimdiki haberimiz çok farklı. Sizi sevindirecek bir indirim haberi. Bunu yeni duyuyorsunuz. Özellikle Hosting paketi alacaksanız bu haber çok hoşunuza gidecek. Hayır konu dışı değil. Tabiki En İyi Yabancı Hosting Firmaları ile ilgili.

Bluehost firmasını biliyor olmalısınız. Google aramalarında mutlaka karşınıza çıkmıştır. Çünkü En İyi Yabancı Hosting Firmaları kategorisinde şu sıralar bir numara. Hatta çoğu zaman ön sıralarda dikkat çekiyor. Neden? Çünkü son derece uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Dahası yanında ücretsiz hediyelerle birlikte.

Cazip Ücretsiz Ürünler

Gerek fiyatlar gerekse sunduğu özellikler açısından çok tercih ediliyor. Hosting paketlerinin yanında verdiği ücretsiz ürünlerde ekstrası. Ve sıkı durun. Kasım ayı boyunca Bluehost indirim yapıyor.

Normalde 9 dolar olan Paylaşımlı Hosting paketi indirimli olarak 2,95 dolardan satışta. Yanlış duymadınız. Haber tamamen gerçek. Şuradan » Bluehost Hosting Paketleri sayfasına geçip inceleyebilirsiniz. Daha fazla şaşıracağınız bir haber. Ücretsiz alan adı, CDN ve SSL sertifikasıda hediye. Yani alan adına ayrıca ödeme yapmayacaksınız.

Peki fazla beklemeden detaylara girelim;

En İyi Yabancı Hosting Kategorisinde 1 Numara

Evet Bluehost ‘tan bahsediyoruz. İndirimli fiyatları çok iyi. Hosting paket özellikleri çok fazla. Ek olarak ücretsiz hediyeler veriyor. Hosting paketinizle ücretsiz bir alan adıda alabilirsiniz. Ücretsiz CDN ve SSL ekstra hediyeler. Bütün bunlar Bluehost ‘u En İyi Yabancı Hosting kategorisinde bir numara yapmaya yetiyor.

Bluehost Hosting Paketlerini İnceleyelim

En İyi Hosting Firmaları 2021

En İyi Hosting Firmaları 2021

İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın »

Gördüğünüz gibi fiyatlar son derece uygun. Tek siteyi rahatça barındıracağınız paket yanında bir çok hediye ile birlikte geliyor. Ve hediyeler oldukça cazip. Örneğin ücretsiz alan adı.

Şimdi düşünün. Blueshost ‘tan hosting paketi alınca ücretsiz olarak alan adıda tescil edebileceksiniz. Bu ne demek? Yaklaşık 100 TL civarındaki alan adı ücretinden kurtulmak demek. Bluehost tercih etmek için tek başına bu seçenek yeter aslında.

İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın »

Profesyonel Teknik Destek

Takıldığınız her hangi bir nokta ya da sorununuz olabilir. Bu durumlarda telefon veya canlı sohbet yoluyla sürekli destek veriyorlar. Destek numaralarına ve canlı sohbet seçeneklerine doğrudan web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bluehost ile çalıştığınızda SEO süreci konusunda da destek alabilirsiniz.  Nasıl? Şöyle ki, Bluehost sitenizin performansını optimize etmenize yardımcı olacak başarılı analizler ve SEO araçlarıda sunuyor. Böylece web sitenize fazla ziyaretçi çekebileceksiniz. Tek ödemeyle çok sayıda özelliğe ulaşmak son derece keyifli.

İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın »

Tek Tıklama İle Kurulum

İşiniz zaman içinde büyüyebilir. Dolayısı ile web sitenizin trafiğide artacaktır. Ancak sorun değil. Bunu destekleyecek hosting hizmetide sunuyorlar. Örneğin, standart bir paylaşımlı hosting paketi ile başladığınızı varsayalım. Alanınıza WordPress’i yüklemek istiyorsunuz.

Ancak kurulum hakkında çok fazla bilginiz yok. Merak etmeyin. Çözüm var. Hosting panelinizden tek tıklamayla kolay bir kurulum yapabilirsiniz. Bluehost alt yapısı bu kurulumlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Ya da VPS’e geçiş yapmak istiyorsunuz. Hatta özel bir sunucu kiralamayı planlıyorsunuz. Zira artık ticari hacminiz arttı. Ve daha etkin bir kontrol elde etmek istiyorsunuz. Her iki seçenek için de uygun planları Bluehost ‘ta bulacaksınız.

İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın »

Bluehost Web Site Builder

Bluehost ‘tan son derece farklı bir özellik daha. Bluehost Web site oluşturucu. Alt yapı olarak WordPress kullanılıyor. Ancak bildiğiniz wordpress admin paneli değil. Sizin için son derece kolaylaştırılmış sürükle bırak yönetim paneli. Aİ destekli. Yapay zeka alt yapılı panelinizle hiç zorlanmadan şık tasarımlar oluşturabileceksiniz.

Panele entegre yapay zeka, tasarım yaparken sizi yönlendirir. Böylece yaptıklarınızı bozmadan ilerleyip güzel bir site oluşturabilirsiniz.  Hızlı başlangıç ​​şablonları ile kısa sürede sonuca ulaşmanız mümkün. Hayır hiçbir şekilde kod bilmenize gerek yok.

Dahası web siteniz tamamen mobil uyumlu olacak. Bunun için sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Zira sisteme entegre Aİ teknolojisi devrede. Tüm cihazlarda (bilgisayar, tablet veya mobil) çok iyi görünmesini sağlar.

bluehost website builder

Sağlanan Özellikler;

» Özel CSS

CSS kurallarınızı doğrudan oluşturucu panosundan yönetin.

» Hazır Görsel Kütüphanesi

Yüzlerce ücretsiz kullanımlı fotoğrafa erişimin keyfini çıkarın.

» Online Düzenleme

Yayınlamadan önce, web sitenizdeki değişiklikleri oluştururken gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.

» Hızlı Başlangıç ​​Akıllı Şablonları

Tamamen tercihlerinize göre özel şablonlar oluşturun.

» Sınırsız Yükleme

Sınırlama olmaksızın özel resimler, videolar, müzikler vb. yükleyin.

» Tek tıkla WordPress Erişimi

Özelleştirirken Builder ve WordPress arasında kolayca ileri geri atlayın.

» Özel yazı tipleri

Yazı tipi paketimizden seçim yapın veya kendi favorilerinizi yükleyin.

» Güvenilir Web Barındırma

Her Builder planı, özünde WordPress tarafından önerilen Bluehost barındırma ile birlikte gelir.

» 7/24 Destek

Sorularınız veya endişeleriniz için istediğiniz zaman destek ekibimizi arayın, sohbet edin veya e-posta gönderin.

Bluehost Website Builder’ın Farkı Nedir?

Biliyorsunuz tüm web sitesi oluşturucularında (CMS) sürükle bırak tasarım özelliği vardır. Bunların çoğunda farklı şablonlar bulunur. Ancak genelde bazı web sitesi oluşturucuları teknolojiye hızlı ayak uyduramaz.

Kullanıcılarının web sitesi popüler ya da daha kompleks hale geldikçe kısıtlamalar başlar. Esneklik sağlanamaz. Ve rutin bir dizi araç ve klasik özellikle baş başa bırakır.

Oysa Bluehost’un Web Sitesi Oluşturucusu bunlardan farklıdır. Basitleştirilmiş bir deneyim sunar. Aynı zamanda WordPress’in tüm esnekliğini kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz klasik wordpress site panelinin dışında çok daha kolay bir yönetim alanı vardır. Sadece sürükle bırak özelliği ile son derece şık web siteleri oluşturabilirsiniz. Üstelik Aİ destekli olarak. Böylece her adımda bir adım öncesi bozulmadan ilerleyebilirsiniz.

İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın »

“En İyi Yabancı Hosting 2024” üzerine bir yorum

  1. En iyi yabancı hosting konusunda kararsızdım. Yaklaşık iki haftadır arıyorum. Sanıyorum şimdi kararım netleşiyor. Çünkü hem fiyatlar hem verdiği ekstralar açısından Bluehost oldukça uygun gibi. Teşekkürler. Deneyelim.

    Cevapla

Yorum yapın