Hakkımızda

Biz Kimiz?

tavsiye danışmanı

Online ve ücretsiz danışman diyebiliriz. Tavsiye Blogu hayata dair kolaylaştırıcı tavsiyelerde bulunmak üzere yayına başladı. Biliyorsunuz her konuda çok kritik püf noktaları var. Bunlar mevcut problemlere hızlı çözüm olarak çıkıyor karşımıza.

Bizde herkesin bu önemli noktaları bilmesini istedik. Teknolojiden, sağlığa, temizlik ve bakımdan, otomobile çok sayıda kategorimiz var. Hepsinde birbirinden ilginç ve keyifli tavsiyeler bulacaksınız.

Bulamadığınız herhangi bir konumu var? Sorun değil. Yazın bize sizin için araştıralım. Tıpkı bir ödev gibi. Detay detay yazalım. Sonra size mail gönderelim. Gelip okuyun. İyi fikir değilmi? Bizcede. Öneri ve taleplerinizi bekliyor olacağız. Çünkü Tavsiye Blogu hepimizin. Ondan bilmediklerimizi öğreneceğiz.

Size Ne Sunacağız

bilgi

İşinize yarayacak çok farklı bilgiler. Üstelik dünya çapında. Global teknolojik gelişmeler. Giyilebilir teknolojiler. Etkili cilt bakımı tavsiyeleri, hızlıca leke çıkarma çözümleri ve daha fazlası. Örneğin sivilcelerden nasıl kurtulurum diyorsanız çözümü burada bulacaksınız. Peki başka ne var?  Ne yok ki. Tahmin ettiğinizden fazla detay sizi bekliyor.

Web siteniz var. Tamam. Ancak hosting problemi yaşıyorsunuz. Size hosting tavsiyesi sunacağız. Hem zevkle okuyup hemde sorun çözmenin keyfini yaşayacaksınız. Gömleğinize tükenme kalem mürekkebi bulaştı. Sorun değil. Sadece panik yapmayın. Zira Tavsiye Blogu ‘nda bununda çözümü var.

Daha başka neler var? Çok sayıda kategoride onlarca tavsiye var. Hepsini burada yazmaya bu sayfa yetmez. İyisi mi siz keyifle kahvenizi yudumlarken incelemeye başlayın. Dedik ya, Tavsiye Blogu sizin için oluşturuldu. O bizim online ansiklopedimiz aynı zamanda.

Amacımız Ne?

bilgi toplu

Bilgi toplumu oluşturmak. Okuyan, araştıran bireyler görmek istiyoruz. Bilgiye ulaşmaktan yorulmayan insanların çoğalmasını sağlamak temel hedefimiz. Araştırdıkça gerçeklere ulaşmak hızlanır. Okudukça olumsuzluklar gider zihinden. Bilgi seviyesi yükseldikçe daha kaliteli aile yapıları oluşur. Toplum giderek üst düzey kalite elde eder. Saygı ve sevgi